آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو دو مورد از مهم ترین موارد آموزش آرایش دائمی ابرو است. با توجه به تکنیک های فعلی، بسیاری از خانم ها بیشتر از سایر تکنیک های تاتو مانند میکروپیگمنتیشن به آموزش ابرو در سبک میکروبلیدینگ علاقه دارند. یکی از محبوب ترین و بدیع ترین شکل های تاتو ابرو، آموزش فیبروز ابرو نام دارد.

گواهینامه فنی حرفه ای بین المللی مقرون به صرفه و قابل قبول برای مهاجرت توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه شرمین در کرمانشاه ارائه می شود که جلسات آموزشی فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ را نیز برگزار می کند.

آموزش تکنیک های فشار دست، استفاده از ابزارهای برقی و غیر برقی، مداد ابروهای تخصصی و ابتدایی و درک رنگ های مختلف و نحوه ترکیب آنها با پوست مشتری، بخشی از فرآیند میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو است. اگر می خواهید به صورت حرفه ای در این صنعت فعالیت کنید، باید توجه داشته باشید که با انجام کار روی تیغه ابرو، رنگ پوست یک هفته بعد و پس از شستشو تغییر می کند.

آموز میکروبلیدینگ

کلاس آموزش میکروبلیدینگ

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی شرمین

✅مشاوره رایگان

✅تاسیس آرایشگاه زنانه

✅خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل

✅امکان پرداخت اقساطی

✅معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)

✅معرفی به آرایشگاه ها جهت استخدام

سرفصل های آموزش میکروبلیدینگ

✅آماده سازی پوست

✅طراحی متناسب با چهره

✅فیبروز ابرو و هاشور ابرو (میکروشیدینگ ابرو)

✅فیبروز لب و سایه لب

✅فیبروز خط چشم و بن مژه

✅هاشور مویی و کرکی

✅انواع هاشور (هاشور ابروی تیغ ماهی، هاشور ابروی آسیایی، هاشور

✅ابروی کلاسیک، هاشور ابروی سه بعدی)

✅ترمیم نهایی

✅نحوه مراقبت و نگهداری بعد از انجام فیبروز

دوره آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه شرمین

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری شرمین با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره میکروبلیدینگ، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری شرمین جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری کرمانشاه در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.