آموزش آرایش و پیرایش

در آموزشگاه آرایشگری شرمین بیوتی مربیان مجرب و حرفه ای آموزش آرایش و پیرایش را برای بانوان ارائه می دهند. این کلاس شامل فصول جامع یادگیری هفت مهارت آرایشگری برای تاسیس آرایشگاه می باشد. در پایان دوره آموزشی، دانشجویان برای ورود به بازار کار آماده می شوند و می توانند مدرک فنی حرفه ای در رشته آرایشگری و آرایشگری زنانه دریافت کنند.

این دوره آموزشی کلیه مبانی آرایشگری از جمله آموزش آرایش، پیرایش، آموزش رنگ و مش، آموزش مانیکور و پدیکور، آموزش شینیون، آموزش کوتاه کردن مو، آموزش آرایش، آموزش اصلاح و تراشیدن ابرو و آموزش پاکسازی پوست را پوشش می دهد. هدف از برگزاری دوره کمک به هنرجویان جهت یافتن علاقه و استعداد خود در رشته های مختلف آرایشگری است تا بتوانند به صورت تخصصی و تخصصی وارد رشته مورد نظر خود شوند.

کلاس آموزش میکاپ عروس

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی شرمین

✅مشاوره رایگان

✅تاسیس آرایشگاه زنانه

✅خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل

✅امکان پرداخت اقساطی

✅معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)

✅معرفی به آرایشگاه ها جهت استخدام

سرفصل های آموزش آرایش و پیرایش

✅کوتاه کردن مو (کوپ)

✅حالت دادن موهای کوتاه و بلند

✅محافظت از مو با محصولات آرایشی

✅آموزش رنگ مو

✅آموزش براشینگ مو

✅مش کلاهی

✅شینیون مو پایه

✅آموزش اصلاح ابرو و صورت

✅آموزش گریم صورت

دوره آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه شرمین

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری شرمین با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره آرایش و پیرایش، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری شرمین جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری کرمانشاه در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.