آموزش مراقبت از مو

بهترین مربیان فنی حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری شرمین، آموزش مراقبت از مو، کراتینه مو (صاف کننده و احیای مو) را برگزار می کنند. این دوره طیف گسترده ای از موضوعات آموزش صاف کردن مو مانند آموزش کراتینه مو و آموزش ریباندینگ مو را پوشش می دهد. با شرکت در این دوره آموزشی می توانید انواع مهارت های مرتبط با صاف کردن مو را بیاموزید. علاوه بر این، شما می توانید پس از کسب مدرک فنی حرفه ای در زمینه مورد نظر خود کار کنید.

صاف کردن مو محبوب ترین کاربرد این درمان کراتینه است. شما می توانید در این دوره با تمام تکنیک های درمان مو آشنا شوید. دانشجویان عزیز می‌توانیم با معرفی شما به سالن‌های زیبایی پس از اتمام دوره به شما کمک کنیم تا کار خود را شروع کنید. علاوه بر این، ما به گرمی از بانوان شاغل و بانوان عزیز شهرستانی برای ثبت نام در کلاس های کراتینه مو استقبال می کنیم. این امکان پذیر است زیرا ما می توانیم کلاس ها را در طول تعطیلات برنامه ریزی کنیم و یک خوابگاه مناسب برای اقامت موقت شما پیدا کنیم.

نمونه کارهای مراقبت از مو

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی شرمین

✅مشاوره رایگان

✅تاسیس آرایشگاه زنانه

✅خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل

✅امکان پرداخت اقساطی

✅معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)

✅معرفی به آرایشگاه ها جهت استخدام

سرفصل های آموزش مراقبت از مو (احیای مو)

✅شناخت انواع مو

✅آسیب های رنگ و دکلره

✅آسیب های فیزیکی مو

✅آموزش کامل مراقبت های خانگی

✅نحوه کار کردن با سشوار و آموزش براشینگ

✅شناخت انواع شامپو و ماسک ها و محصولات مراقبت خانگی

✅شناخت کلیه برند های معتبر کراتین بوتاکس و ریباندینگ وصافی ژاپنی

✅نحوه کار کردن با اتو و اتو کشی صحیح برای انواع مو

دوره آموزش مراقبت از مو در آموزشگاه شرمین

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره مراقبت و احیا مو در آموزشگاه آرایشگری شرمین با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره مرافبت از مو، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری شرمین جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری کرمانشاه در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.